AQUALINE - рідкий концентрат фарбує тканини до складу яких входять натуральні волокна: бавовна, віскоза, льон, шовк. При фарбуванні шовку та вовни необхідно додати 1склянку оцту.
1. Якщо тканина має у своєму складі великий відсоток синтетичних волокон, то колір може бути менш насиченим. Натуральна вовна під час фарбування може дати усадку.
2. Перед фарбуванням ВЗБОВТАТИ пляшку, видалити видимі плями на одязі.
Плями від засобу для виведення плям, відбілювача важко піддаються фарбуванню. У таких випадках необхідно збільшити дозування барвника та час фарбування.
3. У деяких випадках для більш яскравого та стійкого забарвлення необхідно повисити температуру фарбування до 90° (наприклад, при фарбуванні
постільної білизни, рушників, виробів, які будуть піддаватися частим, інтенсивним пранням при високих температурах або при перефарбуванні виробу в інший колір).
4. Щоб підфарбувати, освіжити колір виробу необхідно 30-50 мл барвника на 300-500 г сухої ваги тканини. 210 мл розраховано на вагу до 2-2,5 кг сухої тканини. У деяких випадках для інтенсивності кольору рекомендується збільшити кількість барвника.
5. При фарбуванні виробу в ємності необхідно нагріти воду 5-7 л. до потрібної температури 60-90°, додати барвник, добре перемішати до повного розчинення і можна занурювати виріб. Час фарбування 30 хв. Інтенсивність кольору залежить від температури, часу фарбування та дозування барвника. Для рівномірного фарбування виріб необхідно постійно помішувати. Щоб уникнути подальшого линяння виробу, після фарбування зробити 4-5 полоскань до прозорої води.
6. При фарбуванні виробів у пральній машині встановити програму «Бавовна 60°-90°». Важливо! Вибрати програму без попереднього замочування. Барвник виливаємо безпосередньо в барабан, завантажуємо виріб. Барвник не фарбує сам барабан, скло та гумовий ущільнювач. Після фарбування пральну машину прогнати вхолосту (без речей) з миючим засобом (пральним порошком) на програмі бавовна 40°-60°.
7. Пофарбовані речі у майбутньому необхідно прати окремо від світлих речей.